Boyacı Arıyorum

İş yaşamı ve kişisel sorumluluklarımız, trafikte yaşadıklarımız, yorucu ve stresli günler geçirmemize neden olurlar. Evimiz ve işyerlerimiz bizi koruyan bir sığınaktır. Bu sığınağı sağlıklı, mutlu ve rahat bir ortama çevirmek bizim elimizdedir.

Bulunduğumuz mekanları istediğimiz renklerle boyatarak çok zevkli ve huzurlu bir ortam haline getirebiliriz. İşte bu durumda başka bir dert başlar. Nerden ve nasıl iyi bir boya ustası bulacağım?  www.e-boyaci.com sitemiz derdinize derman olacaktır. Bilgili, tecrübeli ve işini iyi yapan boya ustalarımıza ulaşabileceksiniz.

Boya ustama nasıl ulaşacağım ?

Aradığınız boyacıyı bulmak için detaylı arama kısmından iş yaptıracağınız ili ve yapılacak iş katogorilerini seçiniz. Karşınıza çıkan boyacı ustalarının logolarına tıkladığınızda ustamızla ilgili bilgilere ve referanslarına ulaşabilirsiniz. İrtibata geçmek istediğiniz ustanın mesaj kısmını doldurup gönderirseniz boyacı ustamız sizle irtibata geçecektir.

Boya Ustanızı Yorumlayın

İş yaptırdığınız boya ustanızın ilgili sayfasına girip yorum eklemelisiniz. Bu yorumlar olumlu veya olumsuz olabilir. Bu yapacağınız yarumlar sayesinde olumsuz yorum alan ustalar zaman içinde devre dışı kalacaktır.

Bianca  e-boyaci ilişkisi

 e-boyacı sitesi Bianca  sponsorluğunda oluşturulmuş bir platformdur. E-boyaci.com'un amacı, boya yaptırmak isteyen tüketicilerle, profesyonel boya ustalarını aynı çatı altında buluşturabilmektir. Bianca, bu süreç sonrasında müşteri ve boya ustası arasında yaşanacak olan hiçbir sorundan yükümlü değildir.