Ahşap lambiri çeşitleri ve fiyatları

İlk olarak herkes lambirinin ne anlama geldiğini bilmeyebilir belki, hemen belirtelim lambiri; duvar, çatı gibi alanları kaplamak için kullanılan ahşap,metal ve benzeri malzemelerle, farklı şekillerle yan yana getirtilerek oluşan bir kaplama aracıdır.

 

14.07.2010

Lambiri kullanıldığı yerlerde şık bir görünüm ve temiz hissiyatı göstermektedir. Ahşap lambri kullandığınız yerler, özellikleri sayesinde evinizi, duvarınızı temiz bir görünüm hissiyatı uyandıracaktır.

Ahşap lambiri fiyatları, lambirinin yapımında kullanılan malzelemlere göre ve yapılan işçiliğe göre farklılık göstermektedir. Özelliklikle işçilik lambiride önemli bir rol oynamakta. İyi işçilikle fiyatlar büyük oranda değişmektedir.

Ahşap lambiriler, metal lambirilere göre daha ucuza mal oluyor hem de daha iyi bir görünüm elde ediyorsunuz. Lambiri alırken ahşap lambiri satın almanız daha iyi olacaktır, metal lambiriler daha dayanaklı olabilir yalnız cep yakar, ahşap lambiriler cebinizi yakmaz ve daha iyi bir görünüm verir.

Lambiri alırken kullanılan malzemeden çok işçiliğe daha fazla önem vermelisiniz. Lambiri dekoratif amaçla alınan bir ürün, bu yüzden lambirilerde dayanalıktan çok görsellik daha önemlidir.

Ahşap lambiri bu türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.